Vážení spoluobčané, voliči, nevoliči, Louňáci! Ještě jednou děkujeme za podporu v komunálních volbách!

V uplynulých dvou týdnech jsme se snažili najít cestu k tomu, jak bychom pomohli ke vzniku životaschopné koalice v Lounech, která by byla jistou změnou, ale zároveň k vedení města neotevřela cestu lidem či uskupením, o jejichž záměrech či kompetencích lze pochybovat.

Právě proto se alespoň v letošní situaci a pro následující volební období stavíme za koalici PRO LEPŠÍ LOUNY a ODS Louny. Risk, že dopadneme jako v Děčíně (či hůř) je příliš velký. Nebudeme napomáhat vzniku koalice nedemokratických stran těžících z nenávisti, závisti a manipulací veřejnosti.

Bylo nám představeno několik potenciálních koalic v Lounech, k jednacímu stolu jsme zasedli se všemi kromě SPD a ukázali jsme, že máme eminentní zájem o to, aby v Lounech došlo k širší dohodě politických subjektů a město se posouvalo s plánem a vizí kupředu v široké škále programových bodů, které jsme i my přinesli ve volební kampani, a zároveň si na radnici uchovalo nějakou slušnost a příslušnost k demokratickému proudu – v současnosti je to vzhledem k dění ve společnosti a tváří v tvář Putinově invazi na Ukrajinu ještě víc než dřív potřeba, než dříve.

Za LOUNY SPOLEČNĚ Ivana Hluštíková, David Vincík, Petr Felix Šťastný a Vratislav Filípek.

https://lounyspolecne.cz | DÁME LOUNY DOHROMADY